O nás

Bezlepková pekárna Liška s.r.o.

Logo Bezlepková pekárna Liška s.r.o.

Naše pekárna peče 100% přírodní kváskový bezlepkový chléb z kvasu, který jsme si sami vypěstovali.
Díky svému živému kváskovému základu je chléb i po několika dnech ve výborném stavu. Strukturou i chutí se velmi blíží běžnému chlebu, který však obsahuje lepek.
 
Nepoužíváme droždí (týká se následujících výrobků: chléb Kmínový, chléb Amarantový Klasik, chléb Amarantový s cibulkou, chléb Vital, chléb Ovesný, bandur Vital, bandur Rustikal, bandur Ovesný) a také žádné konzervanty (jedinou výjimkou je výrobek Trvanlivé dalamánky Šumava, kde z důvodu dvouměsíční trvanlivosti používáme kyselinu sorbovou a její soli. Běžně se používá v potravinářském průmyslu ke konzervaci vína, marmelád a trvanlivého pečiva).
 
U každého výrobku uvádíme složení na etiketě.
 
Chléb balíme do prodyšných, kvalitních obalů. Nepoužíváme žádné balicí plyny (výjimka: ochranná atmosféra u výrobku Trvanlivé dalamánky Šumava). Do prodejen jej zavážíme v čerstvém stavu.
 
K bezlepkové dietě se dnes uchylují i známí sportovci, ale pro mnoho lidí je nezbytností, protože trpí celiakíí anebo nesnášenlivostí lepku. Dnes ji volí stále častěji i lidé, preferující zdravý životní styl.
 
Patříte k nim také? Dopřejte si kvalitní výrobky z naší pekárny!
 
V našem sortimentu dnes najdete veliké množství druhů slaného i sladkého pečiva.
 
Jmenovitě:
 
Slané pečivo: 12 druhů chlebů, 2 druhy chlebíčkových vek, 3 druhy bandurů, 2 druhy kaiserek, 2 druhy baget, 2 druhy pirohů, 5 druhů rohlíků, slané krekry, 2 druhy strouhanek.
 
Sladké pečivo: 3 druhy sladkých muffinů, 2 druhy makovníku, jablečné záviny a kusové štrudlíky, máslové čajové sušenky, bábovka, pouťové koláče a koláčky, ovocné koláče a koláčky, sezónně Velikonoční cukroví a Velikonoční beránek, Vánoční cukroví, Vánoční perníčky a Vánoční máslový mazanec. Pro veliký zájem jsou perníčky i máslový mazanec bochánek dostupné celoročně.
 
Připravujeme pro vás další bezlepkové dobroty.
 
Děkujeme, že vám chutná!
 

Provozovatelem e-shopu liskuvchleb.cz je:  

Bezlepková pekárna Liška s.r.o., Rabí 58, 342 01 Sušice, zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 22891, vedená u Krajského soudu v Plzni.

IČO: 28052421

DIČ: CZ28052421

Jsme plátcem DPH.

Informace o zboží, jeho složení a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou uváděny včetně DPH, bez nákladů na doručení. S nimi se můžete seznámit zde: Doprava

V případě, že si zvolíte osobní odběr na prodejně, vezměte prosím na vědomí, že se jedná o nezávislé subjekty třetích stran a že cena u těchto prodejců nemusí být shodná s cenou uvedenou v e-shopu. V tomto případě neuzavíráte kupní smlouvu s námi, ale pouze si zboží rezervujete k dodání u daného prodejce za jeho ceny. V případě potřeby si prosím aktuální ceny výrobků ověřte přímo u daného prodejce. Vyhledat si je můžete zde: Prodejci

V případě nepřevzetí zásilky bere kupující na vědomí, že prodejce je oprávněn náklady marného dodání v oprávněné výši vymáhat i soudní cestou. Práva kupujícího na vady z vadného plnění nejsou tímto ustanovením dotčena.

Kupní smlouva se řídí českým právem, zejména občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a dalšími právními předpisy v aktuálním znění.

Přejeme Vám příjemný nákup a dobrou chuť!

Rábské podhradí - Bezlepková pekárna Liška